VAGITON TRENIRUOČIŲ METODIKA

Vagiton sistema – senovės praktikų ir šiuolaikinių technologijų bei žinių kombinacija

Vagiton sistema yra pagrįsta senoviniais mokymais (daugelis naudojamų pratimų buvo aprašomi Kama-sutroje, Tantroje, Dao ir kituose senuosiuose traktatuose), sujungtais su šiuolaikinėmis anatominėmis žiniomis, taip pat naujausiomis technologijomis (specializuoti Vagiton treniruokliai teikiantys grįžtamąjį ryšį ir reikalingą apkrovą intymiems raumenims).

Treniruočių metodiką sudaro tik patikimos ir efektyvios treniruočių technikos, kurios leido pasiekti norimus rezultatus tūkstančiams moterų visame pasaulyje.


Intymi gimnastika yra naudinga ir tinka visoms moterims, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo, profesijos ar šeimyninės padėties, neturinčioms kontraindikacijų.

Vagiton Laser Treniruoklis Ir Jo Paskirtis

Vagiton Laser treniruoklis – tai medicininis prietaisas, kurio paskirtis yra suteikti biologinį grįžtamąjį ryšį.

Šis ryšys leidžia įvertinti dubens dugno raumenų:

Didžioji dalis moterų vietoje dubens dugno raumenų įtraukimo daro stumimą (nesąmoningai kelia vidaus organų spaudimą, kuris dar labiau nusilpnina dubens dugną).
Treniruoklio pagalba, išlavinsi pagrindinį įgūdį – taisyklingai (neprijungiant pilvo ir kitų raumenų ir nekeliant vidaus organų spaudimo) įtraukinėti dubens dugno raumenis ir tokiu būdu kokybiškai ir saugiai stiprinti juos.
Treniruoklio pagalba aiškiai matysi savo progresą kiekvienos treniruotės metu, o tai kelia motyvaciją reguliariai skirti laiko praktikoms.

Kokiu būdu veikia treniruoklis:

Komplektą sudaro: