DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Mokymų metu rekomenduojama skirti 15-30 minučių kiekvieną dieną, apart mėnesinių (vakuuminės praktikos ir dubens dugno raumenų stiprinimo treniruotę mėnesinių metu griežtai draudžiama).
Kvėpavimo treniruotėms ryte, tuščiu skrandžiu, reikia skirti 10-15 minučių. Tuo pačiu metu gali įrašyti ir pateikti pratimų atlikimo ataskaitą. Dubens dugno raumenų stiprinimo treniruotėms reikės skirti 10-15 minučių, 5 kartus į savaitę.

Mokymams pasibaigus – rezultatų palaikymui bent 15 minučių 3 kartus į savaitę.

Po natūralaus gimdymo treniruotis galima kuomet išnyksta lochijos (išskyros iš makšties skirtos išvalyti gimdą) ir gavus gydytojo ginekologo leidimą genitaliniam seksui.
Dažniausiai už 1,5-2 mėnesio. Po cezario pjūvio operacijos už 4-6 mėnesių.

Reikia Tavo sprendimo ir nusiteikimo skirti keletą minučių į dieną kasdienėms praktikoms, bei dalyvavimas online/gyvuose užsiėmimuose.

Taip pat mokymams yra reikalingas Vagiton Laser treniruoklis, kurį gali įsigyti kartu su mokymais.

Siųsti namų darbų ataskaitas nėra būtina sąlyga norint dalyvauti mokymuose. Tačiau siųsti ataskaitas yra būtina norint pasiekti rezultatus.

Tai puiki galimybė išsiugdyti naujus įgūdžius ir įsitikinti, kad visos technikos yra atliekamos taisyklingu ir saugiu būdu. Namų darbų ataskaitas galima siųsti į bendrą grupės chatą arba instruktorei privačiai. Moterys, kurios reguliariai siunčia atliekamų pratimų video įrašus pasiekia geresnius rezultatus negu tos, kurios praktikuoja savarankiškai ir nesinaudoja galimybę gauti grįžtamąjį ryšį iš instruktorės. Pratimų ataskaitas nereikia siųsti kiekvieną dieną, užtenka kiekvieną pratimą nufilmuoti tik vieną kartą, jei bus reikalingos korekcijos – instruktorė informuos asmeniškai. Kiekvieno pratimo įrašas turi būti iki 1 minutės trukmės. Instruktorės atsakymas gaunamas per 24-48 valandas.

Konstruktyviai ir pažingsniui pateikta treniruočių metodika. Technikų apmokymas ir namų darbų atlikimo kontrolė. Atsakymai į visus rūpimus klausimus intymios sveikatos ir intymių santykių tema. Asmeninės rekomendacijos pritaikytos tavo užklausai ir sveikatos ypatumams.

Žinoma. Antsvoris netrukdo atlikti pratimų, kaip tik šie pratimai padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų!

Mokymams pasibaigus tesis Tavo asmeninė praktika, mokysiesi ir toliau integruoti įgytas žinias ir išsiugdytus įgūdžius į kasdienį gyvenimą, sportą, bei mylėjimosi procesą! Juk šie mokymai buvo sukurti tam, jog suteiktų tau reikalingų žinių ir įgūdžių, kad galėtum užtikrintai ir savarankiškai naudotis šiais galingais įrankiais savo gyvenime ir palaikyti savo moterišką sveikatą ir savijautą.

Jei turi klausimų ar tau reikia pagalbos, susisiek su manimi tau patogiu būdu:

El. paštas

info@infit.lt

Sekite mus: